Hizmetlerimiz

Beylikdüzü ve Çevresinde 7/24 Kaliteli Kesintisiz Servis Güvencesi

Değişim Asansör servis hizmetleri ile hedefimiz asansörünüzün ömrü boyunca ilk gün tesis edildiği güvenlik şartları, konfor ve performansı ile çalışır durumda olmasıdır. Değişim Asansör bu amaçla sağlıklı işleyen süreçler oluşturmuştur ve bu süreçler kalite yönetim sistemi içersinde güvence altına alınmıştır.

ASANSÖR BAKIM

Kaliteli ve iyi çalışır bir asansöre sahip olmak demek, sadece iyi bir firmaya montaj yaptırmak demek değildir. Asansör satış sonrasında servis hizmetine önem verilmesi gereken ürünlerden biridir. Firmamız satış sonrası departmanı ile bu servisi komplike bir şekilde süratle sağlar. İyi bir servis teşkilatı, en az iyi malzeme ve iyi montaj kadar önemlidir. Bu bağlamda firmamız Değişim Asansör uzman teknik ekibi, portföyümüzdeki kayıtlı tüm asansörlerin periyodik koruyucu bakımını titizlikle yapar. Asansörlerde ani bir arıza olması halinde gelişmiş sorumluluk bilincimizle, arızayı en kısa sürede ayrı bir arıza ekibi ile müdahale ederek gideririz.

ASANSÖR ONARIM

Firmamız İstanbulun her bölgesine servis vermektedir. Hastane ve fabrikalara 7/24 ariza servisimiz mevcuttur. İstanbul içerisinde arizalara araçlı servislerimiz en geç 2 saat içerisinde müdahale etmektedir. Asansörün arızasına müdahale eden ekipler bina yetkilisine imzalı olarak ariza bildirim formu vererek ,asansörün aylık ariza seyri ve nedenlerini takip ederler.Bir sonraki ariza kaydı ile karşılaştırarak önlemlerini alırlar.

ASANSÖR MONTAJ

Değişim Asansör, iş için belirlenen süreyi iyi değerlendirir ve montajın her evresinde gerekli kontrol ve denemeleri yaparak sonraki aşamalarda karşılaşılabilecek aksaklıklara engel olur. Şantiye nerede olursa olsun, asansör montajı gereken sıklıklarda yetkili mühendislerimiz tarafından kontrol edilir; varsa işi aksatan sebepler incelenir ve bu sebeplerin zamanında bertaraf edilmesi için gereken her türlü önlem alınır. Bu titizlik sayesinde asansörlerin teslimi çoğu zaman sözleşmede belirtilen süreden önce yapılmakta ve ortaya temiz bir iş çıkarılmaktadır.

ASANSÖR REVİZYON

Asansörlerde arabalar gibi ekonomik ömürlerini zamanla tamamlarlar. Mekanik aksamlar yıpranır ve arızalara neden olur. Zaman içerisinde yıpranmış ve tehlike arz eden asansörler hem görünüm açısından hemde güvenlik açısından tehlikeli durumlar meydana getirebilir. Asansörleri güven içinde ve en iyi performansla kullanabilmemiz, sağlıklı işleyen servis ve modernizasyon süreçlerinin birbirleriyle ilişkili yürütülmesi sonucu gerçekleşmektedir. Değişim Asansör gelişen teknolojiye paralel, güvenli, verimli, konforlu, ekonomik ve estetik açıdan düzeyli sistemlerle mevcut tesisi yeniler.